Kolekcja

Stylowe komody sosnowe

Naturalne materiały wykorzystywane przez nas w produkcji mebli to przyjazne i sprawdzone surowce, które doskonale pasują do tworzonych kolekcji i zestawów mebli. Meble sosnowe cieszą się ogromną popularnością ze względu na trwałość i estetykę wykonania. Komody naszej produkcji to uniwersalne i niezwykle gustowne sprzęty, które wkomponują się w każde wnętrze, niezależnie od stylu. Proponujemy komody w różnych wariantach wymiarowych i dopasowujemy meble do potrzeb klientów.

komoda, stolik nocny / bedside table 012


 Wieńce i ściany boczne wykonane są z drewna sosnowego zawierającego sęki. Mają grubość 25 mm. Ścianka przednia szuflady wykonana jest z drewna sosnowego nie zawierającego sęków. Ma grubość 20 mm. Ścianki boczne i tylna szuflady wykonano z drewna sosnowego zawierającego sęki. Mają one grubość 16 mm. Drzwi wykonane są z drewna sosnowego niezawierającego sęków. Zarówno płycina i ramiaki mają grubość 20 mm. Drzwi można przełożyć aby otwierały się w przeciwną stronę. Za drzwiami znajduje się półka wykonana z drewna sosnowego zawierającego sęki. Ma ona grubość 18 mm. Ściana tylna komody i dna szuflad wykonane są ze sklejki liściastej. Komoda została wykończona lakierem bezbarwnym o stopniu połysku półmat. Wieniec górny 3 warstwy, boki 2 warstwy lakieru. Komoda jest dostarczana zmontowana, jak przedstawiono na zdjęciu.
wysokość / height -   55 cm
szerokość / width -   45 cm
głębokość / depth -   40 cm
  Powiększ zdjęcia


« powrót      

  Józef Grzegorzek 66-530 Drezdenko; ul. Niepodległości 25b  tel: +48 95 763 80 69 e-mail: jg@meblegrzegorzek.com.pl Design & Hosting by Trol Intermedia